خواننده پاپ خواننده پاپ

برترین مرجع خبری دنیای موزیک

معرفي علي لهراسبي خواننده پرطرفدار موسيقي پاپ كشور

 

علي لهراسبي متولد 20 فروردين 1355 در تهران است. او نخستين فرزند يك خانوادهٔ شش نفري است. پدرش از بازنشستگان نيروي هوايي و مادرش خانه‌دار ‌است. در رشتهٔ الكترونيك به تحصيل پرداخت و داراي مدرك كارشناسي الكترونيك از دانشگاه آزاد كرج مي‌باشد. وي هم‌اكنون بيش‌تر در زمينهٔ تبليغات و موسيقي فعال است، هم‌چنين يكي از مديران پروژهٔ يكي از شركت‌هاي نامدار تبليغاتي است.

فعاليت هنري

پيانو را نزد مهرداد تاج‌كريمي آموخت. سپس به فعاليت در عرصهٔ آهنگسازي كودكان و نوجوانان پرداخت و در يك گروه كرال دانشجويي عضويت يافت. پس از مدتي فعاليت‌هاي جسته‌گريخته در عرصهٔ موسيقي تصميم مي‌گيرد تا فعاليت‌هايش را به طور جدي پي بگيرد. در سال ۱۳۷۹ شماري از آثارش را براي سنجش به دست مسئولين وقت صداوسيما مي‌دهد و اندكي بعد با موافقت آن‌ها براي همكاري روبرو مي‌شود و اجراي تيراژ سريال «كلبه سپيد» به عنوان اولين حركت رسمي او در عرصهٔ موسيقي پاپ امروزي رقم مي‌خورد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/12/19 ساعت: ۰۳ توسط:minimal-shahrekord-ahang :

معرفي شادمهر عقيلي خواننده خوش صدا و تواناي پاپ

 

شادمهر عقيلي خواننده، آهنگساز، تنظيم كننده، ترانه سرا و بازيگر ايراني متولد هفتم بهمن ماه ۱۳۵۱ در تهران است. شادمهر عقيلي داراي سه برادر بنام هاي محمدتقي، محمدعلي، حميد و يك خواهر به نام پروين مي باشد. دو برادر او شهيد شدند (يكي در سربازي و ديگري در زلزله رودبار). شادمهر فارغ التحصيل موسيقي از هنرستان مي باشد. فعاليت خود را از كودكي آغاز كرد. با ساز زدن برادرش به موسيقي علاقمند شد و فعاليت خود را در سن ۱۶ سالگي با پيانو شروع كرد. پس از آن در هنرستان به نواختن ترومپت پرداخت، شادمهر بعد از آن ويلون را به عنوان ساز تخصصي خود انتخاب كرد همچنين نواختن بيس را از يوتيوب آموخت. در سال ۱۳۷۶ از طرف هنرستان همراه يك گروه و فواد حجازي به صدا و سيما رفت. اولين آلبوم بدون كلام خود را كه تنظيمي از قطعات قديمي بود را در سال ۱۳۷۶ منتشر كرد و همزمان فعاليت خود را با صدا و سيما آغاز نمود.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/12/19 ساعت: ۰۲ توسط:minimal-shahrekord-ahang :